Galeria

 • Fotorelacja z Sabatu Czarownic 4 2013

  Fotorelacja z Sabatu Czarownic 4 2013

  (ilość zdjęć: 59)

  SABAT CZAROWNIC 4

  Zobacz więcej

 • Fotorelacja z Sabatu Czarownic 3 w 2012 r.

  Fotorelacja z Sabatu Czarownic 3 w 2012 r.

  (ilość zdjęć: 67)

  Był wspaniały, porywający... Sabat Czarownic 3 

  Zobacz więcej

 • Nagranie felietonów do Sabatu Czarownic 3

 • Fotorelacja z Sabatu Czarownic 2

  Fotorelacja z Sabatu Czarownic 2

  (ilość zdjęć: 37)

  Spektakularny koncert „Sabat Czarownic 2” przyciągnął do kieleckiego amfiteatru Kadzielnia tłumy widzów. Na najpiękniej położonej polskiej scenie w największym widowisku w historii świętokrzyskiej rozrywki wystąpiły najjaśniejsze gwiazdy polskiego showbiznesu.

  Zobacz więcej

 • Gwiazdy Sabatu Czarownic 2

  Gwiazdy Sabatu Czarownic 2

  (ilość zdjęć: 14)

  Sabat Czarownic 2 uświetni cała plejada gwiazd polskiej sceny rozrywkowej: Bajm, Doda, Natalia Kukulska, Justyna Steczkowska, Tatiana Okupnik, Halina Młynkowa z chórem z „Bitwy Na Głosy”, Manchester, Mrozu, Andrzej Grabowski, Karolina Szarubka, Marcin Maliszewski, Kalina Kasprzak, Wołosi i Lasoniowie.

  Zobacz więcej

 • Felietony

  Felietony

  (ilość zdjęć: 15)

  Zdjęcia z felietonów promujących drugą edycję „Sabatu Czarownic”, których emisja odbędzie się na antenie TVP2 tydzień przed koncertem. Felietony zostały nakręcone w najwspanialszych zakątkach województwa świętokrzyskiego, począwszy od najpiękniejszego amfiteatru w Europie – amfiteatru „Kadzielnia”, poprzez słynny kielecki deptak – ulicę Sienkiewicza i czarujące Gołoborze na Łysej Górze, skończywszy zaś na urzekającej Jaskini Raj i jedynym w swoim rodzaju Jura Parku w Bałtowie.

  Zobacz więcej

 • Fotorelacja z Sabatu Czarownic 1

  Fotorelacja z Sabatu Czarownic 1

  (ilość zdjęć: 45)

  Plejada gwiazd, wspaniałe widowisko i fantastyczna publiczność – 4 września w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbył się niezapomniany koncert – Sabat Czarownic.

  Zobacz więcej